Začalo to v pondělí ráno  13. 12. 2021.

Vzbudila jsem se s pocitem nachlazených průdušek, ale jinak nic. Večer se přidal pocit plných dutin. Vzala jsem si acylpyrin a vypotila se. Ráno dobré, takže hurá do školy. Točí se tam virózky, není divu, kdybych zase něco chytla. Od září jsem se občas takto cítila. V úterý jakoby rýmička, ale pořád dobrý.

Ve čtvrtek 16. 12. 2021  jsem cítila, že to dobré není a že bych raději zůstala doma. Kdo učil malé děti ví, že zůstat doma, to není jen tak. Šla jsem do školy a odučila tři hodiny. Pak říkám kolegyni:“ Asi zkusím pro jistotu jeden z testů, které tu máme pro případ, příchozích po nemoci mimo den testování a kdyby se nám něco nezdálo. Vyšel pozitivně. Tak rychle oznámit vedení, běžet na PCR a domů. Obvolat množství mých kontaktů. Jsem aktivní člověk a mám denně kontaktů s lidmi mnoho.

Odpoledne volala obvodní lékařka a ptala se na stav. Vypadalo to na lehký průběh, takže ležet s paralenem a čekat do výsledků PCR. Říkám jí, že bych chtěla nějaký lék, aby se to nerozjelo. Na acylpyrinu jsem čtvrtý den a horší se to. Prý nic není schváleno. A mono… protitátky jsou nedostatkové zboží, takže bych je taky nedostala i kdybych byla v horším stavu, protože teď je prý nemají. Velmi povzbudivé v momentu, kdy únavou sotva držíte mobil. S hygienou byla docela rozumná řeč.

Věděla jsem, že se musím překonat vylézt z postele a vytáhnout svůj přístroj zapper- viz https://www.zapper.cz/ .Tam mám nahrané frekvence na c- 19 a sar… už z loňska. Stačily dva hodinové programy a bylo mi dobře. Opakovala jsem si je ještě druhý a třetí den – pro jistotu. To mi už bylo dobře. Kromě ztráty chuti a čichu jsem byla skoro zdravá. Trochu ještě dutiny a kdybych zakašlala, bylo by to ještě citlivé. Kašel jsem tlumila Stoptusinem a do nosu si stříkala Olynt a Cistus Incanus.

Nicméně. 4. den mé nemoci jsem převlékla postele, vyprala, umyla si okno v místnosti, kde jsem ležela, odučila distančně své druháčky.

V úterý 21. 12. 2021 = 5. den jsem měla antigen negativní. Ne, nedělám hrdinku, většinou jsem ležela, odpočívala, používala  kapky do nosu, na průdušky, vitamíny, podpůrné doplňky. Jsem v LR a Tiande jako partner, tak něco na posílení zdraví doma mám. Je to nemoc, která si najde slabinu těla. Ale dá se zvládnout. Nečekat, jak je doporučeno lékařem. Buď si vzít léky, které jsou volně dostupné v Polsku, Německu, nebo použít alternativní řešení, jako já: neschválenou léčbu frekvenční terapie Viz : www.zapper.cz

Po dvou letech strašení a hrozeb se léčí po telefonu a vlastně neléčí. K lékařce jsem se s výsledkem PCR dovolala až 4. den mé nemoci. To už bych taky mohla být bradou vzhůru, kdybych si sama neporadila. Opravdu mě zarazil postoj lékařky. První den zájem o to, jak mi je, pak odmítání léku nebo rady, jak to zastavit s odkazem, že po dvou letech není nic. Pak už jen nezájem. V pondělí kolem poledne jsem se dovolala a mluvila jen se sestřičkou….

Ať si každý udělá obrázek sám.

PS.: Jen chci ještě dodat, že z 25 dětí onemocněl jeden žák, který měl dva dny teplotu, pak mu bylo dobře. Na distanční hodině bych to nepoznala a děti na mě nemoc taky ne. Kde jsem to chytla, nevím, kolem mě doma i moji známí, byli všichni zdraví.

Všem přeji zdraví, klid a pohodu a nejen v tomto novém roce 2022.

Zuzka

 

Co mi pomohlo? Víra v sebe + pomocníci :