Objevte kouzlo hry na kytaru. Potěšte sebe a své blízké.

http://www.zuzanaledvinova.cz/1-dekovaci-stranka-e-booku-zdarma-kamaradka-kytara/

Až vyplníte formulář, podívejte se do své mailové schránky. Tam vám příjde do doručených ( někdy hromadných) automat mail z mého webu. Když ho potvrdíte, příjde vám automaticky eBook do mailu.

Momentálně má můj automat problém s odesíláním eBooku. Proto mi o něj napište na zuzanaledvinova@seznam.cz a já Vám ho pošlu.

 

Upozornění:

Někdy se stane v výpadek : ukáže se vám automat na GDRP, ale už nedojde do mailu potvrzovací mail , tedy ani e-Book. Potom mi , prosím, napište na zuzanaledvinova@seznam.cz a já vám ihned e- book pošlu ručně. Omlouvám se, ale už se to stalo.

E-Book ZDARMA

KAMARÁDKA KYTARA

je pro všechny, kdo chce hrát na kytaru.

Chcete se naučit základy hraní jednoduše a rychle. Nemusíte nikam chodit. Nic dalšího platit.

Kniha je doplněna lekcí výuky. Je v ní ukázán postup, který se osvědčil a vede hráče ke zvládnutí hry melodie a doprovodu akordy. Neváhejte a knihu si stáhněte. Zkuste si podle návodu zahrát se mnou. Uvidíte, že to zvládnete.

Prastarý hudební nástroj, dokáže přinést radost hráči i posluchačům.

Máte-li dítě starší devíti let, připravila jsem pro Vás kurz hry na tento krásný nástroj.

Kurz se skládá ze samostatných lekcí. V každé lekci je návod na zvládnutí určitého množství učiva teorie, orientace na hmatníku, tvoření tónů, způsob úhozu při doprovodu písně a video ukázka.

Pro podrobnější informace o kurzu jsem připravila eBook zdarma Kamarádka Kytara. Když si ho stáhnete, dozvíte se vše potřebné o výběru kytary, náplni učiva kurzu, způsobu nácviku písniček, výběru notového materiálu a další potřebné informace. Pak se rozhodnete, zda je kurz pro Vás zajímavý a vhodný .

Samozřejmě se podle něj naučí hrát i dospělý, jen musí počítat s výběrem písní tematicky pro menší děti. Ale pokud si osvojí hru a doprovod, může si pak zvolit písně, které jsou mu milé podle svého výběru.

 Přeji si, aby se Vám eBook líbil a abyste byli spokojeni i se zakoupenými lekcemi.

S láskou pro Vás i Vaše děti vytvořila Zuzana Ledvinová Richterová.

   Terezka se zbytky sluchu a naslouchadly v obou uších hraje a zpívá po čtyřech měsících cvičení hry na kytaru

Ochrana osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) vložené na tyto stránky www.zuzanaledvinova.cz jsou v bezpečí a budu je já,
Zuzana Ledvinová, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (https://www.zuzanaledvinova.cz/obchodni-podminky/), které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.