Co se v knize:“ Kde se v člověku bere vášeň a strach“ dozvíte: 

      Proč si ji máte přečíst?

Poznáte, kde se bere ve Vás chtění, vášeň a strach.

  Dozvíte se, proč Vás potkávají určité situace, někdy i opakovaně.

Poznáte, proč máte takovou rodinu.

Dozvíte se: Kde a proč jste se to vlastně ocitli?

Poznáte lépe sami sebe a    porozumíte tak ostatním lidem.

Budete žít v pohodě.

Je to jen 38 stránek s obrázky, tak k dobré kávičce čí čaji.

Upozornění:

Někdy se stane v výpadek : ukáže se vám automat na GDRP, ale už nedojde do mailu potvrzovací mail , tedy ani e-Book. Potom mi , prosím, napište na zuzanaledvinova@seznam.cz a já vám ihned e- book pošlu ručně. Omlouvám se, ale už se to stalo.

Co o  knize napsali ti, kteří ho četli: 

Díky za eBook. Je to psáno moc hezky. Kdyby takových bylo víc, co takhle přemýšlí…Díky. Mgr. Barbora Bayerová – učitelka

Mockrát děkuji. Přečetla jsem to jedním dechem a moc mi to pomohlo. V “ tomto světě“ je třeba si připomínat podstatu života jinak člověk ztratí sám sebe. Ráda se k tomuto tématu vracím a ráda se pohybuji v přítomnosti lidí,kteří UŽ VĚDÍ. Alena Zámečníková – kadeřnice

Ochrana osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) vložené na tyto stránky www.zuzanaledvinova.cz jsou v bezpečí a budu je já,
Zuzana Ledvinová,zpracovávat na základě vašeho souhlasu, podle zásad ochrany osobních údajů (https://www.zuzanaledvinova.cz/obchodni-podminky/ ), které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka – Chci e-Book zdarma-vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.
Až vyplníte formulář, podívejte se do své mailové schránky. Tam vám příjde do doručených ( někdy hromadných) automat mail z mého webu. Když ho potvrdíte, příjde vám automaticky eBook do mailu.